Hakkımızda

Ana Sayfa/Hakkımızda
Hakkımızda 2017-08-05T09:40:05+00:00

Sertek’e Hoşgeldiniz !

2001 yılında kurduğumuz firmamız teknik servis hizmeti ile çalışma hayatına başlamış olup, daha sonra satış, mekanik tesisatlar ve iklimlendirme proje/taahhüt işlerinde de hizmet vermeye devam etmektedir.

1991 yılında başlayan iş tecrübemiz, günümüzde Sertek Endüstriyel Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak devam etmekte ve her geçen gün büyümektedir.

Sertek Kimdir?

Kendi alanlarında eğitim almış uzman mühendis ve teknik personelimizle, müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmek.

SERTEK ismini, Bursa ve Çevre İllerde iklimlendirme sektörünün en önemli markalarından biri haline getirebilmek için “satış ve servis” alanlarında kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun maliyetli hizmet verebilmek.

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının; standartlara ve belirlenen özelliklere uygunluğunu sağlamak için hedeflenen kaliteye ulaştıran yöntemler üzerinde yoğunlaşmak, ilk seferde doğruyu hatasız yapmak, kaliteye ilişkin faaliyetleri dikkatle planlamak ve tanımlamak kalite politikamızdır. Kalite Politikamızda Müşteri Memnuniyeti ve Devamlılığı esastır.

Tecrübelerimiz

Kombiler
Yoğuşmalı Kombiler
Klimalar
Yoğuşmalı Kazanlar
Kaskad Sistemler
Chiller Grupları
Doğalgaz
Mekanik Tesisatlar
Güneş Kollektörleri

Bazı Müşterilerimiz