Hizmetlerimiz

Ana Sayfa/Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz 2017-08-05T09:01:31+00:00

Size Hizmet İçin Buradayız

Uzman kadromuz ile size daha iyi hizmet sunabilmek için hizmetinizdeyiz.

Neden En İyisiyiz?

Kendi alanlarında eğitim almış uzman mühendis ve teknik personelimizle, müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmek.

SERTEK ismini, Bursa ve Çevre İllerde iklimlendirme sektörünün en önemli markalarından biri haline getirebilmek için “satış ve servis” alanlarında kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun maliyetli hizmet verebilmek.

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının; standartlara ve belirlenen özelliklere uygunluğunu sağlamak için hedeflenen kaliteye ulaştıran yöntemler üzerinde yoğunlaşmak, ilk seferde doğruyu hatasız yapmak, kaliteye ilişkin faaliyetleri dikkatle planlamak ve tanımlamak kalite politikamızdır. Kalite Politikamızda Müşteri Memnuniyeti ve Devamlılığı esastır.

Güvenilir Teknik Servis

Kombi, Klima, Kazan, Kaskad, Chiller, Radyatör, Mekanik Tesisatlar, Doğalgaz Tesisatları, Ekopaneller, Güneş Kollektör Panelleri ve yardımcı ekipmanları.

Orijinal Yedek Parça

Endüstriyel ve Mekanik Sistemlerde Orijinal ve Muadili(Kaliteli, Ekonomik) Yedek Parça Temini. Ferroli Kombi Cihazlarınız için Orijinal Yedek Parça.

Ek Garantili Bakım

Yapmış olduğumuz projelerde, 2 yıl malzeme, 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz. Ayrıca Ferroli Kombi Cihazlarınıza Yedek Parça, İşçilik ve Genel Bakım masraflarını ortadan kaldıracak “Ek Garantili Bakım” imkânı ile bütçenize katkıda bulunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin !

İLETİŞİM
İLETİŞİM